BRAMY GARAŻOWE I OGRODZENIOWE
AUTOMATY DO BRAM I SZLABANY
O FIRMIE OFERTA GALERIA REFERENCJE KONTAKT
Brama przesuwna DIO


DIO
Brama przesuwna, samonośna typu DIO została skonstruowana z myślą o indywidualnych odbiorcach posiadających niekoniecznie grube portfele, dla wjazdów gdzie występuje duża częstotliwość otwierania. Specjalnie zaprojektowana, lekka i praktyczna konstrukcja oraz niewiarygodnie niska cena bramy (również w wersji ocynkowanej ogniowo) już od momentu wprowadzenia na rynek pozwoliły uczynić z tego produktu hit rynkowy.

Brama typu DIO sprzedawana jest najczęściej w wymiarach standardowych, lecz oferujemy również wykonanie według wymiarów na zamówienie. Możliwość zamontowania automatyki o wysokiej jakości oraz niskiej cenie jest dodatkowym atutem tego wyrobu.

Brama przesuwna DIO jest idealnym typem bramy dla posesji prywatnych. Cechuje się prostą i lekką konstrukcją, a zarazem dużą sztywnością i prostotą użytkowania. Jednak jej podstawową zaletą, co doceniło już szerokie grono dotychczasowych klientów, jest bardzo niska cena.

ZALETY

  • niewiarygodnie niska cena,
  • ocynkowanie ogniowe w standarcie,
  • lekka konstrukcja, a tym samym łatwość użytkowania (przesuwu) i montażu,
  • wymiary standardowe lub na zamówienie,
  • opcja wykonania z wypełnienie lub jako konstrukcja pod wypełnienie własne,
  • dzięki zastosowaniu zupełnie nowej belki nośnej gwarantujemy pełną lekkość i cichość przesuwu bramy,
  • brak konieczności smarowania rolek jezdnych bramy

ZAMYKANIE BRAMY

Brama typu DIO w zależności od potrzeb może być przesuwana ręcznie lub jest wyposażana w zestaw do otwierania i zamykania automatycznego. Brama w wykonaniu jako ręczna posiada bezpieczny i praktyczny zamek z wkładką patentową.

ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE
Bramy typu DIO są wykonywane każdorazowo w wersji ocynkowanej ogniowo co pozwoli na użytkowanie bramy przez wiele lat bez konieczności jej konserwowania. Wszystkie kształtowniki konstrukcji są pokryte grubą warstwą cynku, również w miejscach niedostępnych i niewidocznych, co daje 100% gwarancji na trwałe zabezpieczenie bramy przed korozją.

KOMPLEMENTARNOŚĆ SYSTEMÓW WYTWÓRNI BRAM BRAMPOL
Idealnym uzupełnieniem bram typu DIO są furtki wejściowe i przęsła ogrodzeniowe, których dobór pod względem wzoru i parametrów technicznych z pewnością ułatwią nasi pracownicy Działu Obsługi Klienta.

 

 

NASZA OFERTA
Bramy przemysłowe
Bramy przesuwne i skrzydłowe
Bramy garażowe
Automatyka do bram
Szlabany automatyczne
Elementy kute
Usługi ślusarskie

 

Jeśli masz pytania zapraszam do kontaktu.
Zadzwoń lub napisz do nas:

  32 222 53 23
  info@brampol.com.pl

Pn-Pt: 7:00 - 15:00, Sb: 8:00 - 12:00

 

Polityka plików cookies